Postitatud

Kinkekaardi tingimused

Kinkekaardi pakkujaks on Helia Puit AS, registrikood 10241130, aadress Tamme 25, Tõrvandi, 10140, telefon 501 2095, e-post info@heliapuit.ee (edaspidi Helia Puit).

KINKEKAART:

on ettemaksu tõendav dokument, mis kehtib universaalse maksevahendina Helia Puit toodete eest tasumisel;

väljastatakse ostja poolt tehtud ettemakse suuruses 50 ja 100 eurot. Helia Puit kinkekaarti väljastab Helia Puit müügikontor;

ei ole seotud ostjaga ja on kasutatav ükskõik kelle poolt, kes esitab kaardi või sellel oleva turvakoodi esmakordselt Helia Puidule makse sooritamiseks enne kaardil olevat tähtaega. Kinkekaardi kehtivusaeg on üks aasta alates kaardi väljastamise kuupäevast. Kehtivusaeg on kirjas kinkekaardil.

ei ole tagastatav ega rahaks vahetatav.  Kui ostetava toote hind on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis tekkinud vahet ei kompenseerita. Kui ostetava toote hind on suurem kui kinkekaardi väärtus, siis tuleb kliendil juurde tasuda puuduolev summa.

Kui kinkekaardiga tasutud kogu tellimus tühistatakse kliendist sõltuvatel põhjustel, siis kliendile tagasimakset ei sooritata.

Kinkekaardi ostmisel esitatud isikuandmeid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele kliendiga ühenduse võtmise eesmärgil. Andmete vastutav töötleja on Helia Puit.

Kinkekaardi säilimise ja hävimise riisiko läheb ostjale üle kinkekaardi väljastamisest. Kinkekaardi kadumisel, hävimisel või ebaseaduslikku valdusse sattumisel seda ei asendata. Kolmandate isikute poolt kasutatud kinkekaardil olevat ettemaksu kinkekaardi ostjale ei hüvitata. Tähtaja ületanud kinkekaart muutub maksevahendina kehtetuks, ei ole kasutatav ja selle väärtust ei tagastata, hüvitata ega vahetata.

Kinkekaardi ametlik pakkuja on Helia Puit AS, registrikood 10241130, aadress Tamme 25, Tõrvandi, 61715, telefon 5012095, e-post info@heliapuit.ee

Hoia oma kinkekaarti sama hoolega kui sularaha. Tegemist on maksevahendiga.

Kust osta?

Kinkekaarti saab osta Helia Puit müügipunktist, Tõrvandis, Tamme 25

Lisainfo telefonil 501 2095 või e-posti teel info@heliapuit.ee